Oferta transportowa


Poszukujesz przewoźnika, który zajmie się profesjonalnym i bezpiecznym dostarczeniem wybranych ładunków na terenie kraju lub za granicą? Firma MARKOM oferuje usługi spedycyjno-logistyczne opierające się na przejazdach z towarami standardowymi, jak i nietypowymi.

Właściciel jednoosobowej działalności i zarazem jedyny kierowca dysponuje specjalistycznym samochodem marki FIAT DUCATO o ładowności do 1000 kg. Auto zostało wyposażone w akcesoria do zabezpieczenia przedmiotów - pasy, maty antypoślizgowe czy belki – a także przestrzeń dostosowaną do przewozu ładunków na paletach i luzem.

MARKOM przeprowadza przejazdy na terenie Polski i Unii Europejskiej zapewniając ubezpieczenie OCP uzależnione od kwoty przewożonych ładunków. Dzięki temu transport towarów na paletach i luzem daje Ci gwarancję bezpieczeństwa bez względu na to, dokąd dostarczasz wybrane przedmioty. Ponadto każde przyjmowane zlecenie jest realizowane w dogodnym dla Ciebie terminie z uwzględnieniem załadunku i wyładunku dostawy.

Oferta firmy transportowo-logistycznej MARKOM obejmuje zarówno pojedyncze, jak i cykliczne dostawy w ramach długofalowej współpracy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę usług i odpowiemy na pytania.

Marek Pawula
tel.: +48 608 092 975
e-mail: info@wdoladunku.pl

Napisz do nas