Obszar działalności transportowych


Zależy Ci na terminowym i bezpiecznym przewiezieniu różnego rodzaju ładunków - zarówno delikatnych, jak i wielkogabarytowych takich jak meble, sprzęty RTV i AGD czy elektroniczne? Skorzystaj z pomocy firmy MARKOM

Woferującej szeroki zakres usług przewozowo-logistycznych nie tylko na terenach lokalnych, ale również międzynarodowych! Zajmujemy się dostarczaniem standardowych towarów, ale także nietypowych ładunków wymagających zachowania szczególnych środków ostrożności. Poznaj obszar jednoosobowej działalności prowadzonej przez prawdziwego pasjonata motoryzacji i jazdy w rozmaitych warunkach drogowych!

Nasza firma transportowo-logistyczna posiada do Państwa dyspozycji auto dostosowane do przewożenia różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytków i nietypowych ładunków do wielu zakątków świata. Przeprowadzamy transport towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej do takich miejsc, jak:

  • północ kraju - Gdańsk, Chojnice, Piła czy Gorzów Wielkopolski
  • Niemcy
  • Belgia
  • Holandia
  • Francja

Obszar działalności MARKOM nas nie ogranicza, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować różne zlecenia w zależności od Twoich potrzeb!

Zachęcamy do skontaktowania się z nami Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę usług i odpowiemy na pytania.

Marek Pawula
tel.: +48 608 092 975
e-mail: info@wdoladunku.pl

Napisz do nas