Firma transportowa - wDoladunku


MARKOM to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, dla którego profesjonalizm wykonywanej usługi i bezpieczeństwo przewożonych towarów są niezwykle istotnymi kwestiami. W codziennej pracy skupiam się na tym, aby pomóc Ci dostarczyć przedmioty standardowe i nietypowe zarówno na terenie naszego kraju, jak i wybranych miastach UE.

Firma transportowo-logistyczna MARKOM to moje życiowe dzieło i pasja – prowadzę jednoosobową działalność i od wielu lat przemierzam drogi lokalne i międzynarodowe w samochodzie dostawczym marki FIAT DUCATO o dużej przestrzeni ładunkowej, umożliwiającej bezpieczną dystrybucję przedmiotów codziennego użytku, a także wielkogabarytowego asortymentu. Dbam o to, aby przewóz towarów oraz ładunków standardowych i nietypowych przebiegał zgodnie z zasadami BHP - każdorazowo sprawdzam poziom zabezpieczeń w samochodzie tak, aby dostarczone przedmioty dotarły do miejsca docelowego w jednym kawałku!

Firma MARKOM świadczy profesjonalne usługi transportowo-logistyczne na terenie Polski i Unii Europejskiej zarówno na pojedynczych przejazdach, a także w ramach długofalowej współpracy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę usług i odpowiemy na pytania.

Marek Pawula
tel.: +48 608 092 975
e-mail: info@wdoladunku.pl

Napisz do nas