Kontakt - wDoladunku


Poszukujesz działalności, która z pasją, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem zajmie się przewiezieniem ładunków na wskazane przez Ciebie miejsce? Firma transportowo-logistyczna MARKOM melduje się na pokładzie, oferując szeroki zakres usług przewozowych dostosowanych do Twoich potrzeb! Zajmiemy się dostarczeniem zarówno standardowych, jak i nietypowych towarów, które odpowiednio zabezpieczymy w samochodzie wyposażonym w pasy, haki i maty antypoślizgowe. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zlecenia, kosztorysu oraz najbardziej dogodnego terminu odbioru ładunków!

Firma przewozowo-logistyczna MARKOM oferuje swoją pomoc zarówno Klientom prywatnym, jak i biznesowym, którym zależy na bezpiecznym dostarczeniu wielkogabarytowych lub delikatnych ładunków szybko i z dodatkowym ubezpieczeniem OCP. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze transportowej, szczegółach związanych z wystawieniem faktury lub kosztem przewozu? Nawiąż z nami kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie!


Pełna nazwa firmy: Zpuh Markom Marek Pawula

NIP: 8392546174

REGON: 221110281

Nr. Tel: 608 092 975

Email: zpuhmarkom@wp.pl

Zachęcamy do skontaktowania się z nami Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę usług i odpowiemy na pytania.

Marek Pawula
tel.: +48 608 092 975
e-mail: info@wdoladunku.pl

Napisz do nas